Священників цікавили різнопланові аспекти діяльності влади Ковеля

Священників цікавили різнопланові аспекти діяльності влади Ковеля

Міський голова Олег Кіндер зустрівся зі священниками місцевих храмів ПЦУ.
Розмова відбулась в культурно-просвітницькому центрі за участі секретаря міської ради Віри Федосюк.

Олег Олексійович розповів, чим живе місто, які проєкти на сьогодні реалізовуються. Говорили про плани на нинішній рік.

Зокрема, настоятелів цікавили питання медицини, освіти, благоустрою міста. Велась мова про будівництво стадіону на базі колишнього “Локомотиву”.

Міський голова акцентував на тому, що впродовж першої каденції йому разом з командою довелось вирішувати чимало господарських питань, які, на перший погляд, мало помітні.

Втім, без цього важко було рухатись вперед. Йдеться про ремонт інженерних мереж, покрівель у закладах освіти, створення ефективної системи теплопостачання зі встановленням котлів на альтернативному паливі. На сьогодні, всю систему теплопостачання закільцьовано. Якщо виходить з ладу одна з котелень, її навантаження розподіляється на інші.

Далі створювали зони комфорту для працівників культури, освіти, медицини, спорту, постійно працювали над благоустроєм.

Духовні наставники відзначили, що у місті відбулось багато позитивних змін. Збудовано прекрасну набережну, оновлено народний дім “Просвіта”, з'явились нова літня сцена, спортивні майданчики біля шкіл. Створені прекрасні умови в медичних закладах.

Слова вдячності прозвучали від отця Ростислава Дідуха (релігійна громада Преображення Господнього) за розуміння і сприяння у тому, що вони тепер мають власне приміщення (до цього його орендували).

Отець Іван Оринчак (Церква Покрови Пресвятої Богородиці) відзначив теж приємний момент для прихожан його церкви. Нещодавно неподалік храму було встановлено нову зупинку та здійснено благоустрій.

У свою чергу міський голова зазначив, що йому приємно, що священники ПЦУ займають активну життєву позицію, цікавляться життям міста, вболівають, аби воно ставало кращим і людям у ньому жилось комфортніше.

Віра Федосюк пригадала події Революції Гідності, про те, що усі з присутніх в ті дні були поруч та підтримували один одного, а молитва додавала впевненості у перемогу.

Благочинний Ковеля ПЦУ отець Василь Мичко подякував за спілкування, презентував керівникам книги на релігійну тематику та висловив сподівання на подальше продовження розмови.

Читайте також:

02 березня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти