Галина Кажан представила ковельчанам моновиставу «Одержима» за поемою Лесі Українки

Галина Кажан представила ковельчанам моновиставу «Одержима» за поемою Лесі Українки

У народному домі “Просвіта” моновиставу «Одержима» за твором Лесі Українки нещодавно ковельчанам представила талановита волинянка, народна артистка України Галина Кажан.

Мистецький захід ініційований Ковельською філією «Союз українок» за підтримки міської влади.

Подивитись постановку драматичної поеми нашої землячки прийшли люди різних поколінь. І всі вони були зачаровані творчим перевтіленням, професіоналізмом та щирістю Галини Кажан. Вона майже впродовж години тримала зал, заставляла всіх замислитись та прожити твір геніальної Українки разом.

Мінімум декорацій та сценічних ефектів, а лише Лесине слово та майстерна гра.

По завершенню до присутніх звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів.

- У ці дні ми вшановуємо пам’ять нашої легендарної землячки, класика світової літератури, нашої славної Лесі Українки.

Її творчість не залишає байдужим нікого. Не зважаючи, що її твори написані понад сто років тому, вони звучать надзвичайно цікаво та актуально. І кожен з нас знаходить у них відповіді на багато запитань.

Ігор Ярославович подякував союзянкам за прекрасну ініціативу, адже вони доклали максимум зусиль, щоб ця зустріч відбулась.

- Спасибі усім, хто долучився до проведення заходу — відділу культури, управлінню освіти і звичайно ж пані Галині Кажан. Приємно, що у Вашому репертуарі є багато цікавих творів, які написала Леся, - зазначив він у своїй промові.

Галина Кажан була дуже розчулена теплим прийомом та компліментами, які прозвучали на її адресу. У свою чергу вона зазначила: “Я завжди дивуюся ковельчанам і тішуся, що коли приїжджаю у ваше місто, то знаходжу тут дуже багато однодумців. Тут мешкають надзвичайно творчі люди. Спасибі усім за підтримку. Ковель — це істинне українське місто”.

Читайте також:

25 лютого 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти