Міський голова Олег Кіндер і президент Хелма Якуб Банашек обговорили напрямки подальшої співпраці

Міський голова Олег Кіндер і президент Хелма Якуб Банашек обговорили напрямки подальшої співпраці

Делегація з Ковеля відвідала місто-партнер Хелм. Її представляли міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів. Під час зустрічі з президентом Якубом Банашеком вони обговорили напрямки подальшої співпраці. Зі сфер, які викликали зацікавленість - підготовка до подання заявок на отримання коштів за новою перспективою ЄС, в тому числі у рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Йдеться головним чином про інвестиції у дорожню інфраструктуру, комунальне господарство, екологію, а також про мікропроєкти.

Олег Кіндер зауважив, що міста є найближчими сусідами, уже майже чверть століття - партнерами. На його думку, варто активізувати роботу та використати дружні стосунки з вигодою для обох громад, взявшись до написання проєктів.

Якуб Банашек підтримав цю ідею та пообіцяв найближчим часом провести консультації зі своїми колегами та уже з певними напрацюваннями й пропозиціями провести ще одну зустріч, де більш детально обговорити питання та визначити пріоритети для обох міст.

Читайте також:

19 лютого 2020
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти