Виконуючою обов’язки головного лікаря Ковельського МТМО призначено Людмилу Івахнюк

Виконуючою обов’язки головного лікаря Ковельського МТМО призначено Людмилу Івахнюк

У зв’язку з тим, що Олег Самчук перейшов на іншу роботу -  очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги, виконуючою обов’язки головного лікаря Ковельського МТМО призначено заступника  з медичної частини Людмилу Івахнюк. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олег Кіндер.
Учора  відбулось представлення Олега Самчука новому колективу,  на якому  міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Нещодавно під час візиту в м. Ковель я заїхав у  лікарню, і те, що я там побачив — шокувало: злагоджений колектив, найсучасніше обладнання, і результати, які вражають Україну — в цій лікарні зробили пересадку серця, нирок, готуються до пересадки печінки. І я насмілився запропонувати Олегу Олеговичу Самчуку, який там працював головним лікарем, очолити нашу львівську лікарню швидкої допомоги”.
Сам Олег Самчук  на сторінці у Фейсбук написав: ”Це рішення, зізнаюся, далося мені непросто. Донині Ковель - це все моє життя, а лікарня - його невід'ємна частина. І тут мені є чим пишатися. За кілька останніх років наше МТМО перетворилася на потужну структуру, рівня якої більшості районних лікарень лишається хіба прагнути.
 
У наших відремонтованих відділеннях пацієнтам завжди комфортно. Найсучасніше медичне обладнання, яким забезпечені наші заклади, дозволяє надавати допомогу найскладнішого рівня. Ми розвиваємося шаленими темпами: пригадайте, як лише торік у вересні тішилися першій операції на відкритому серці, а вже у грудні його пересадили і увійшли в історії сучасної України. До нас їдуть лікуватися не лише з усієї країни, нам довіряють навіть іноземці. Чого лише вартий приїзд канадійців.
Та найбільша моя гордість і досягнення на посаді головного лікаря Ковельського МТМО - колектив. Професійні, порядні, чесні та віддані своїй справі Люди. Ви справжні ентузіасти в медицині, з палаючими очима і відкритими до пацієнтів серцями. З вами я не боявся ставити будь-які амбітні цілі, бо знав - ви підтримаєте і підстрахуєте.
 
Я щасливий, що мав честь працювати з вами пліч-о-пліч. І зараз, йдучи, я так само впевнений: ви не зупинитеся і Ковельське МТМО своїми унікальними операціями іще не раз прославиться на всю Україну.
 
Я ж поки приймаю новий виклик. Знаю, це буде непросто, але я щиро вірю, що у мене все вийде, адже якщо є бажання, то жодні перешкоди не мають значення. Два пересаджених серця і сім нирок у Ковелі - найкраще тому підтвердження”.

Читайте також:

12 лютого 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти