У Ковелі узгодили програму заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Ковелі узгодили програму заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31- ї річниці виведення військ з Афганістану.

Заступник міського голови Ігор Прокопів ознайомив присутніх із пропозиціями, які надійшли від міськрайонної організації української спілки ветеранів Афганістану. Усі їх було враховано та після обговорення внесено у програму.

У Ковелі в Народному домі «Просвіта» 14 лютого об 11.00 год. відбудеться тематичний захід. Воїнів-інтернаціоналістів привітають представники міської та районної влади, військкомату, благодійного фонду “Патріоти Волині”. До бойових побратимів звернеться й голова міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк.

Працівники закладів культури разом з аматорами сцени підготують концертну програму. Після її завершення учасники урочистостей пройдуть до стели воїнів-інтернаціоналістів, де відбудеться покладання квітів та буде відслужено панахиду за загиблими.

Представники міської влади спільно з воїнами-інтернаціоналістами покладуть квіти на могили загиблих в Афганістані ковельчан, відвідають сім’ї загиблих учасників бойових дій на території інших держав, працівники соціальних служб проведуть обстеження умов проживання ветеранів та нададуть необхідну допомогу.

Заплановано також проведення 8-9 лютого відкритого турніру з настільного тенісу серед молоді. Змагання відбудуться у КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича і вони будуть приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-й річниці виведення військ з Афганістану.

Читайте також:

06 лютого 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти