Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі провели жеребкування з розподілу земельних ділянок

У Ковелі провели жеребкування з розподілу земельних ділянок

 

Сьогодні, 31 січня, у Ковелі провели жеребкування з розподілу земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на вулицях Всіх Святих, Леоніда Каденюка та Василя Стефаника.

У ньому взяли участь 10 громадян. Серед них - двох із загальної черги та восьмеро пільгових категорій ( загальний пільговий реєстр та першочерговий пільговий реєстр — учасники бойових дій в Афганістані та ліквідатори аварії на ЧАЕС І категорії).

Начальник земельного відділу Вадим Логвінов зауважив, що під час прийняття Положення “Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд” вдалось відстояти можливість й іншим категоріям громадян, крім учасників АТО, отримували наділи у нашому місті. А для прозорості розподілу ділянок проводиться жеребкування.

Перед його початком з присутніми зустрівся міський голова Олег Кіндер. Під час розмови, він зауважив, що від того, як інтенсивно там буде вестись забудова, вирішуватимуться питання щодо прокладання інженерних мереж та влаштування доріг.

Ковельчани витягнули номерки, які були зафіксовані в списку присутніх громадян, де вони розписались, чим підтвердили легітимність процедури.

 

Читайте також:

31 січня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти