Громадська комісія вирішила взяти на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування

Громадська комісія вирішила взяти на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування

Відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів перший заступник міського голови Михайло Гетьман. 
 
Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила з заявами дитини, позбавленої батьківського піклування, та її прийомних батьків-вихователів щодо  взяття  16-річної Софії Б.   на соціальний  квартирний облік. Розглянуті надані документи, що підтверджують такі права дівчини.
 
Вирішили підготувати проєкт рішення для затвердження виконавчим комітетом.
 
Водночас, п’ятеро осіб знято з квартирної черги. Двоє – за їх особистими заявами, одна родина придбала житло, у двох сталися зміни у складі сім’ї .
 
Комісія погодила переоформлення квартирного обліку з померлого чоловіка – ветерана праці на його дружину із внесенням її в списки для загального одержання житла. 
 
Задоволено клопотання Ковельського міськрайонного суду про виключення зі списку службового житла квартири в будинку № 1 по вул.Грушевського у зв’язку з відсутністю потреби у такому її використанні. 
 
Підтримано рішення первинної профспілкової організації  ВСП “Ковельська дистанція колії”  про взяття громадян на  квартирний облік за місцем роботи. 
 
З усіх розглянутих питань відділом обліку, розподілу та приватизації житла  будуть напрацьовані проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.

Читайте також:

03 січня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти