У неділю, 22 грудня, професійне свято відзначатимуть енергетики

У неділю, 22 грудня, професійне свято відзначатимуть енергетики

Напередодні професійного свята — Дня енергетика відбулись урочисті збори у Ковельській філії ПрАТ «Волиньобленерго».

Привітати колектив зі святом прийшли представники міської і районної влади.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман наголосив на важливості праці енергетиків: «Від вашого професіоналізму, старань та відповідальності залежить якість побуту ковельчан. Виконуючи добросовісно свої обов’язки, ви вселяєте впевненість у тому, що в наших будинках буде світло, тепло і затишно». Він побажав присутнім миру, злагоди в родинах, благополуччя, наснаги та оптимізму.

Михайло Олександрович вручив Подяки міського голови за вагомі здобутки у праці, професіоналізм і компетентність, активну громадську позицію Наталії Климюк — начальнику Ковельського територіального центру обслуговування клієнтів “Волиньелектрозбут”, Олегу Масюку — електрогазозварнику та Олександру Потапчуку — майстру виробничої дільниці.

Вітальні слова звучали й від керівника підприємства Василя Горбачука. Він подякував колегам за відданість обраній професії. Зауважив, що головний секрет успіху Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго – це дружній, згуртований колектив. «Саме завдяки взаємопідтримці й розумінню нам вдається втілити у життя намічені плани та задуми», - наголосив очільник філії.

Читайте також:

21 грудня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти