У Ковельському Палаці учнівської молоді організували свято радості і доброти

У Ковельському Палаці учнівської молоді організували свято радості і доброти

Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято «На зустріч Миколаю» в Закладі позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка». Усе почалося з ігрового квесту, де дітей чекали цікаві завдання на кожній станції. На одній з них вони писали свої щирі побажання Святому Миколаю, а згодом кожен зміг його вручити Чудотворцю особисто. Ще юні ковельчани творили своїми руками аплікацію зі сніговиком, розгадували зимовий кросворд, тренувались прикрашати ялинки, розповідали про свої добрі вчинки, які вони зробили за рік, відгадували новорічні загадки, грали в рухливу цікаву гру. В загальному вони пройшли такі станції: «Ігрову», «Прикрась ялинку», «Деревце доброти та милосердя», «Хвилина добра», «Ліпимо сніговика», «Загадкова», «Кросворд», «Пазл» і «Щирі побажання».

По закінченню гри на дітей чекала вистава, яку підготували вихованці зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Руслана Чарнюк). Герої ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця.

По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая та побажання усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Богослава Петречук, культорганізатор
ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді»

Читайте також:

21 грудня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти