Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів зустрілись з представниками спортивної спільноти Ковеля

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів зустрілись з представниками спортивної спільноти Ковеля

Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів зустрілись з представниками спортивної спільноти, аби підбити підсумки року, що минає, та вкотре порадувати їх подарунками.

Вони щиро подякували усім, хто примножує спортивну славу Ковеля, долучається до вирішення питань поліпшення матеріально-технічної бази закладів.

Олег Олексійович запевнив, що розвиток галузі і надалі буде серед пріоритетів для влади. Про це красномовно говорять плани на наступний рік. Левова частка бюджету розвитку міста буде спрямована на будівництво стадіону на базі “Локомотиву”.

Цю справу нарешті вдалось зрушити з місця. Нагадаємо, що Ковель отримав європейські кошти на цей об’єкт — майже мільйон євро. Їх недостатньо, аби повністю реалізувати проєкт. Тож місто теж виділяє значні фінансові ресурси.

Крім того, Олег Олексійович зауважив, що продовжаться ремонтні роботи і в спортивній школі. У наступному році планують зробити освітлення на території ФЦ “Спорт для всіх”, де нещодавно відкрили найбільше на Волині поле зі штучним покриттям.

Йшлося і про те, що впродовж цього року чимало було зроблено для покращення матеріальної бази спортивних закладів. Зокрема, на ремонтні роботи комплексної ДЮСШ було виділено з міського бюджету два мільйони гривень. Їх використали на реконструкцію інженерних мереж для функціонування басейну, також – на ремонт покрівлі.

Приємним моментом зустрічі стало вручення подарунків. Керівники міста передали кращим ковельським боксерам, кікбоксерам, веслувальникам та борцям, працівникам МЦ “Спорт для всіх” спортивні куртки, легкоатлетам — спортивні костюми. Звукову апаратуру для проведення змагань отримали ДЮСШ №1 та веслувальники. Також секції з веслування на байдарках і каноє передали надувний човен, який необхідний для організації безпеки на тренуваннях. Все це було придбано за гроші місцевого бюджету.

Нагадаємо, що це уже вдруге впродовж осені представникам спортивних закладів міста вручають подарунки. Місяць тому спортивними куртками запаслись 48 тренерів.

Спорт – це візитівка нашого міста. Ковель має ким пишатися. У нас працює прекрасна когорта досвідчених тренерів, видатних спортсменів, які протягом багатьох років показують достойні результати. Міська влада завжди допомагає людям, які є фанатами своєї справи і прославляють рідне місто.

Крім необхідного одягу, є чимало інших заохочень – це премії, стипендії міського голови, винагороди за перемоги на престижних змаганнях.

Директор закладу Олена Клімашевська слова вдячності адресувала міському голові Олегу Кіндеру, заступнику Ігорю Прокопіву, начальнику відділу Ігорю Семенюку за підтримку розвитку фізичної культури та спорту у Ковелі, постійне сприяння в організації заходів та щире вболівання за підготовку спортсменів та їх досягнення.

Вона зазначила, що спортсмени і надалі не підведуть. За ними — перемоги на змаганнях найвищого рівня.

Читайте також:

26 листопада 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти