У День Гідності та Свободи ковельчани зібралися біля пам'ятника борцям за волю України

У День Гідності та Свободи ковельчани зібралися біля пам'ятника борцям за волю України

Сьогодні, у  День Гідності та Свободи, представники міської та районної влади, установ, підприємств, духовенства, громадських організацій, молодь прийшли до монумента борцям за волю України. 

Ковельчани зібралися  тут, аби віддати данину пам’яті і шани  співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013-го – лютому 2014-го  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Під час мітингу-реквієму присутні згадали події Революції Гідності, незчисленні прояви мужності і гідності її учасників, всіх захисників рідної землі.

Ведучі заходу Анастасія Данилюк та Аліна Кубська наголосили:      ”Український народ довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

На жаль, нині на  території нашої держави немає спокою. Продовжуються військові дії на Сході України, в ході яких вже втрачено тисячі життів солдат та мирних жителів. Серед них є і наші земляки, які віддали своє життя за правду і свободу. Ми не маємо права забути Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО”.

Пам’ять про загиблих патріотів вшанували хвилиною мовчання.

Нікого не залишив байдужим пісенний твір «Прохання до неба» у виконанні юної ковельчанки Вероніки Солтисяк.

Поминальну панахиду відслужив декан Православної церкви України Василь Мичко з духовенством.

Цього осіннього холодного дня присутніх зігрівали віра у краще майбутнє, гордість за співвітчизників,  вдячність і пам'ять.

На знак шани до підніжжя пам’ятника борцям за волю України лягли квіти.

Читайте також:

21 листопада 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти