У Ковелі матеріально підтримають містян з особливими потребами, організують для них зустрічі, конкурси, акції

У Ковелі матеріально підтримають містян з особливими потребами, організують для них зустрічі, конкурси, акції

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і проведення у Ковелі Міжнародного дня людей з інвалідністю, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів.

Заплановано ряд заходів в міських осередках громадських організацій, які працюють з людьми з особливими потребами. Члени оргкомітету внесли свої пропозиції та побажання щодо відзначення громадських активістів, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, організації благодійних обідів та «солодких» столів.

Зокрема, у стаціонарному відділенні  підготують вечір-зустріч «Струни душі» за участю учнів школи мистецтв.

Працівники територіального центру соціального обслуговування обстежать матеріально – побутові умови проживання містян з інвалідністю, що опинилися в складних життєвих обставинах. Їм буде надано грошову підтримку. Одинокі, які обслуговуються територіальним центром, отримають продуктові набори.

У  центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю проведуть міський конкурс малюнків «Змалюю світ своїми кольорами» та майстер-клас з розпису імбирного печива «Солодке диво».

У громадських організаціях пройдуть збори з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, благодійні обіди, зустрічі з мистецькими колективами міста. У    спортивних закладах відбудуться  змагання за участю осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Широкий спектр заходів передбачено у закладах освіти -   «Уроки доброти», «Чи можу я бути толерантним?», «Мій світ – моя фортеця», «Хай добро сторицею вернеться», «Різнобарвне дитинство», «Будьмо знайомі», «Дарунок для Особливого соловейка» та інші.

Читайте також:

21 листопада 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти