У Ковелі відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Ковелі відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Ковель на різних сценічних майданчиках Волині, України, світу представляють наші неперевершені митці. Вони  дивують своїм талантом, креативними ідеями, радують виступами.

9 листопада у всіх цих творчих людей, які дарують нам позитив і хороший настрій, свято -   Всеукраїнський  день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди відбулися урочистості в культурно-просвітницькому центрі.

Тут зібрались працівники народного дому “Просвіта”,  художньої школи імені Андроника Лазарчука, школи мистецтв, історичного музею та аматори сцени.

Вітаючи присутніх, міський голова Олег Кіндер, зауважив, що в нашому місті успішно продовжують розвиватись аматорські колективи, без яких важко уявити будь-який мистецький захід. У кожен свій виступ вони вкладають душу.  Їх самовіддана творчість вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Олег Олексійович зупинився і на тих позитивних змінах, що сталися у Ковелі впродовж останніх років з модернізації  діючих та  будівництва нових об’єктів закладів культури.

А зроблено справді надзвичайно багато. Потужним кроком вперед стала реконструкція народного дому “Просвіта”. Врешті він зазнав кардинальних змін з часу  свого відкриття. Тут  капітально відремонтовано фойє, глядацький зал, сцену,  приведено до ладу коридори,  облаштовано нову костюмерну кімнату. Цьогоріч поліпшено умови для занять і репетицій.

Чимало  зроблено для облаштування комфортних умов праці та навчання у школах естетичного виховання.

У Ковелі до послуг аматорів новий сучасний комплекс під відкритим небом — паркова сцена.

І це лише частина тих добрих справ, якими віддячує місто своїм митцям за їх талант і творчість.

Радує, що поряд із знаними уже колективами, такими як “Лісова пісня”,  “Промінь”, “Намисто”, “Награш”, “Квінта”, “Дзвіночок”, “Модерн”, муніципальний духовий оркестр у нас з’являються нові. Зокрема, створено дорослу і дитячі театральні студії “10 ряд 10 місце”.

Олег Кіндер  подякував людям мистецтва за сумлінну працю, вагомий внесок у збереження національно-культурного спадку рідного краю, активну участь у міських заходах та вручив Подяки міського голови.

Ними відзначено аматорів художньої самодіяльності — Леоніда Дудчика, Людмилу Коцурську, Сергія Левчука, Іллю Лихотопа, Володимира Михалевича,  викладача по класу бандури школи мистецтв Ольгу Середу та учасницю дитячої студії театрального мистецтва Софію Шевчук- Шлюєву.

Почесною грамотою  та цінним подарунком нагороджено аматорів Ірину Липовську, Юрія Мержвинського, Оксану Мизовець, Тетяну Мороз, Надію Тарасюк.

Слова привітань на адресу винуватців свята звучали і від виконуючої обов’язки начальника відділу культури Ірини Горблюк. Вона  побажала всім професійних успіхів, енергії, цікавих ідей і натхнення для нових мистецьких проектів. Ірина Володимирівна вручила митцям  Подяки відділу культури.

Святковий настрій присутнім створювали виступи гурту “Колорит”. Добірку концертних номерів представили викладачі та вихованці школи мистецтв разом з директором Андрієм Мигулею.

Ведуча заходу, художній керівник народного дому “Просвіта” Наталія Гончар на завершення зичила своїм колегам успіхів і реалізації цікавих проєктів. А ще - творити і далі з натхненням і любов’ю, шукаючи власний почерк,  дивуючи своєю щирістю і безпосередністю.

Читайте також:

08 листопада 2019
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти