Ковельські залізничники отримали нагороди та цінні подарунки до професійного свята

Ковельські залізничники отримали нагороди та цінні подарунки до професійного свята

Сьогодні – День залізничника України. У Ковелі представників галузі вітали учора в Палаці культури імені Тараса Шевченка.

Слова подяки за працю, відданість справі адресував присутнім начальник станції Ковель Руслан Александрук.

Залізничників привітав перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який наголосив на важливості цієї професії. Михайло Олександрович відзначив, що працівники Ковельського вузла не зупиняються на досягнутому, знаходять нові шляхи розв’язання проблем, вміло вибудовують тактику та стратегію розвитку своїх виробничих підрозділів.

Михайло Гетьман вручив Почесні грамоти міської ради та цінні подарунки групі залізничників.

Естафету віншувань та церемонію нагородження продовжив заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк.

Від імені народного депутата Степана Івахіва звернувся до працівників та ветеранів залізничного транспорту голова благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк.

 Відзнаки та цінні подарунки отримали залізничники від благодійного фонду «Патріоти Волині». У цей день десятеро з них стали власниками холодильників. Подбав фонд й про створення хорошого відпочинку учасників урочистостей – організацію концерту гурту «Лісапетний батальйон».

Позитивних емоцій додали і виступ ансамблю танцю «Барвінок» Палацу учнівської молоді (художній керівник Любов Ризванюк) та ведуча заходу Анастасія Данилюк.

Читайте також:

04 листопада 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти