Колектив територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля виборов гран-прі в обласному галузевому огляді-конкурсі художньої самодіяльності

Колектив територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля виборов гран-прі в обласному галузевому огляді-конкурсі художньої самодіяльності

До Дня працівника соціальної сфери було проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності  серед профільних  організацій та установ. Четвертий рік поспіль його організовує Волинська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери. Цей захід має на меті виявити талановитих виконавців і колективи та стимулювати їх до творчої активності. На запрошення взяти участь у конкурсі радо відгукнулись представники територіальних центрів та будинків-інтернатів нашого краю.
 
Територіальний центр соціального обслуговування м. Ковеля успішно продемонстрував свої художні номери. Колектив був відзначений дипломом у номінації "Сценічний образ" та Почесною грамотою за здобуття гран-прі.

Після того, як виступи учасників конкурсу були оцінені журі, відбулося нагородження переможців. Голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Галина Микитюк привітала всіх присутніх,  подякувала за незвичні таланти, що дарують людям свято, зігрівають серця, створюють душевну гармонію. Побажала подальшого розвитку й популяризації художньої творчості.


Діана Возна,                                                                                        
директор територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля Читайте також:

30 жовтня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти