З нагоди 75-річчя визволення України у Ковелі вшанували подвиг воїнів та поклали квіти до Вічного вогню

З нагоди 75-річчя визволення України у Ковелі вшанували подвиг воїнів та поклали квіти до Вічного вогню

Сьогодні, 28 жовтня,  минає 75 років з часу визволення України від нацистських загарбників.

У Ковелі представники міської та районної влади, громадськість, ветерани та молодь зібралися на меморіалі Слави, щоб вшанувати пам'ять загиблих визволителів України.

Понад 1200 днів і ночей була окупована українська земля. Наша країна постраждала через своє стратегічно важливе і вигідне географічне положення.

Жодна інша країна Європи не зазнала подібного руйнування та втрат стількох людей. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів  воїнів, понад два мільйони українців було вивезено на примусові роботи. Лежали в руїнах 714 міст, понад 28 тисяч сіл, десятки тисяч підприємств та господарств. Загальне число людських втрат – до 10 мільйонів.
 
- Сьогодні Україна  знову  переживає випробування війною. Територіальна цілісність нашої держави під загрозою. Ми  говоримо про зруйновані міста і села, школи і підприємства. Але найтрагічніше, що війна забирає людські життя, калічить долі. І сьогодні наше покоління, як ніколи, розуміє ціну миру, - наголосила ведуча заходу Аліна Кубська.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять  полеглих героїв в роки Другої світової війни та у ході воєнних дій на сході нашої держави та поклали квіти до Вічного вогню.

Читайте також:

28 жовтня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти