Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі відкрили футбольне поле зі штучним покриттям, аналогів якому немає на Волині

У Ковелі відкрили футбольне поле зі штучним покриттям, аналогів якому немає на Волині

У Ковелі продовжують активно розвивати спортивну інфраструктуру. Учора в місті відкрили футбольне поле, аналогів якому немає на Волині. Новий майданчик з’явився у МЦ “Спорт для всіх”. 
За словами директора  закладу Романа Лиса, він  давно хотів це зробити у своєму місті, для дітей, які тут живуть, своїх друзів. Це була давня мрія усього колективу -  повноцінне поле зі штучним покриттям, яке б функціонувало у різні пори року.

Вона здійснилась завдяки розумінню і підтримці міського голови Олега Кіндера, його заступника, голови федерації футболу м.Ковеля Ігоря Прокопіва, обранців громади  та, завдячуючи багаторічній  співпраці з благодійним фондом народного депутата  України Степана Івахіва «Патріоти Волині».
У МЦ “Спорт для всіх” займається понад чотириста дітей, проходять різноманітні форуми, міжнародні турніри. До слова, спортивна база центру є однією з кращих на Волині. Це - два великих поля (100/65) та два - для міні-футболу(60/40), одне – для пляжного футболу.

А тепер окрасою став майданчик зі штучним покриттям. Його спорудження відбувалось за кошти  міського бюджету. На це було виділено майже півтора мільйона гривень. Покриття  придбав благодійний фонд  «Патріоти Волині». Воно обійшлося у два з половиною мільйони гривень. Спільно зроблено ще одну хорошу справу. 

Розділити радість важливої події у житті центру приїхали міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів та помічник народного депутата України Степана Івахіва Наталія Маленицька.

А на новому газоні, аби послухати дорослих, зручно розмістилась майбутні Шевченки, Марадони та Мессі, завітало чимало й батьків юних футболістів. 

Свято видалось надзвичайно щирим, зворушливим і ще й творчим – нове поле стало  майданчиком для виступу танцювального колективу «Барвінок».
 
«Пригадую, що років вісім  тому тут все виглядало  не так привабливо. Але завдяки великим ентузіастам, любителям своєї справи  батькові і синові Миколі та Роману Лисам тут все кардинально змінилось. А ще тому, що мене почув і підтримав  мій хороший друг і друг нашого міста народний депутат Степан Івахів. Хочу подякувати йому за багаторічну співпрацю, велике розуміння. Я радію, що тепер наші діти будуть приходити на такий чудовий стадіон. А ми будемо і далі працювати і створювати умови, щоб юні ковельчани могли реалізовувати себе в різних сферах», - зазначив міський голова Олег Кіндер.

Наталія Маленицька зауважила, що це уже п’ятий майданчик для занять футболом  на території Ковеля, який збудовано за кошти  “Патріотів Волині”. 

За останні роки  4 міні-стадіони з’явились у  школах №№ 1, 2, 7 та 12. Загалом фондом у Ковелі чимало зроблено  для зміцнення спортивної бази.  З-поміж іншого -  проведено капітальний ремонт  залу комплексної ДЮСШ імені Є.Кондратовича та залу для силових єдиноборств на вулиці Заводській. А ще – закуплено столи для гри у настільний теніс. Фонд є спонсором багатьох змагань, що проходять у місті.

На свято помічник народного депутата теж завітала з подарунками. Вона вручила футбольним командам — м’ячі та спортивну форму.

Крім того розіграли й лотерею, де головним призом був сертифікат на спортивну сумку. А ще везунчики отримали солодощі, м’ячі та інший  інвентар.

Був і перший пас від міського голови юним футболістам.

З появою нових спортивних об’єктів у  Ковелі з’являється нові можливості для його любителів, проводиться все більше змагань, до нас приїжджає багато гостей, які знайомляться з  містом. Саме про це часто говорить директор МЦ «Спорт для всіх» Роман Лис. Він  разом з батьком Миколою Лисом, своїм колективом уміють не тільки мріяти, але й реалізовувати свої задуми заради своїх  вихованців. 

На переконання міського голови Олега Кіндера, таким людям хочеться підставити  плече.  Допомогти і підтримувати.

Після офіційного відкриття майданчик перейшов повністю у володіння юних господарів — футболістів. У ці дні центр приймає   турнір з футболу за участі десяти команд Волині, чотири з яких — ковельські. Тож нехай не стихають тут спортивні баталії і  панує дружня  атмосфера.
















Читайте також:

13 жовтня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти