30 вересня — День усиновлення

30 вересня — День усиновлення

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо - День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Усиновлення – це особлива дорога до батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами.

Та ті, хто наважився її пройти, заслуговують на безмежну вдячність та шану.

Спасибі усім, хто здійснив благородний вчинок та взяв дитину у родину, за ваші мудрість і щирість, розуміння, велику душу та безкінечне терпіння.

У цей день усі ми повинні думати й про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини.

На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 15 дітей віком до 18 років, які не досягли повноліття та підпадають під усиновлення. В 2019 році було проведено 3 внутрісімейних усиновлення (усиновлення одним із подружжя дитини другого з подружжя) та двох статусних дітей усиновлено громадянами України.

На жаль, діти старшого віку мають набагато менше шансів набути сім’ю, ніж малюки. А також ті, хто має певні проблеми зі здоров’ям. Це діти, для яких влаштування до нової сім’ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й втратою родинних зв’язків, бо їх можуть влаштувати нарізно.

Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям, розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Необхідно всім дорослим: і членам громади, суспільства, і державним службовцям, і лікарям та педагогам, і представникам засобів масової інформації бути більш виваженими, професійними та гуманними у ставленні до людей, які приймають дітей у свої сім’ї — усиновлюють, беруть під опіку, в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, в їх пошуку, підтримці.

Велика вдячність всім, небайдужим до дитячої долі.

Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати Нову СІМ’Ю, дитині або підлітку, що втратили своїх рідних, якщо у Вас виникнуть питання то Ви можете звернутись до місцевої служби у справах дітей.

Адреса служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради - м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. № 107, 108, тел. 61724, 61727


Служба у справах дітей
виконавчого комітету Ковельської міської ради  

Читайте також:

30 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти