Вони прославляють Ковель: спортсмени і тренери отримали відзнаки

Вони прославляють Ковель: спортсмени і тренери отримали відзнаки

 З нагоди Дня фізичної культури і спорту на початку засідання виконкому відбулося нагородження спортсменів та тренерів.

 
«Сьогодні тут зібралися ті, хто присвятив своє життя спорту та своїм талантом і наполегливою працею прославляє Ковель та Україну загалом», - наголосив заступник міського голови Ігор Прокопів.

 
Також він зазначив, що у нашому місті постійно зміцнюється матеріально-технічна база закладів, поліпшується спортивна інфраструктура. 

 
З нагоди свята 107 ковельських спортсменів, тренерів, викладачів, ветеранів спорту отримають фінансові винагороди на загальну суму 80 тисяч гривень.

 
Привітав усіх зі святом міський голова Олег Кіндер та побажав подальших успіхів і перемог.

 
Олег Олексійович вручив Грамоти, Подяки чотирнадцятьом тренерам та спортсменам Ковеля за вагомий особистий внесок в розвиток спорту, високі досягнення, підвищення авторитету  міста на Всеукраїнській та міжнародній аренах.

 
Варто сказати, що у Ковелі  діє  Програма розвитку фізичної культури та спорту. На її реалізацію з міського бюджету  у 2019 році   виділено понад два мільйони гривень. Завдяки цьому кращі спортсмени і тренери отримують стипендії міського голови, одноразові грошові винагороди, фінансується розвиток футболу у місті та проводять різноманітні заходи.

 
Інша Програма стосується підтримки  пріоритетних видів спорту. На її виконання передбачено 450 000 тисяч гривень. Крім того виділяються кошти і на ремонтні роботи спортивних закладів міста.

 
У Ковелі завдяки  співпраці міської влади з народним депутатом України Степаном Івахівим та фондом «Патріоти Волині» відкрито чимало нових спортивних об'єктів та проведено ремонт уже діючих. 
 

Читайте також:

12 вересня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти