У Ковелі відбувся тренінг з підготовки та реалізації молодіжних проєктів

У Ковелі відбувся тренінг з підготовки та реалізації молодіжних проєктів

Молодіжні проєкти допомагають в організації командної роботи. Вони сприяють розвитку лідерських навичок, активізації громадської діяльності, реалізації творчих ідей.
Молоді люди – найпотужніший рушій змін в українському суспільстві. Тому їхній голос має бути почутим, а їхня думка – врахована.

Громадські активісти працюють над створеннямс нових проєктів, проводять івенти та, загалом, роблять усе можливе, аби змінити світ на краще.

Не сидять без діла і молоді ковельчани. Останні дні літа виявились дуже плідними для них. До міста, на запрошення молодіжного центру «Місто ідей», приїхав з дводенним інтенсивом Павло Медина – засновник Молодіжного ресурсного центру «Нові крила» (м. Нововолинськ). 

Громадський активіст з цікавістю та особливою подачею зумів донести тему тренінгу “Молодіжні проєкти”. Його учасники виконували завдання, різноманітні вправи, обговорили проєкти, які розробляють на Волині та Україні.

За два дні команди написали та презентували 3 власних розробки; говорили про PR, фандрейзинг, відеомонтаж, на практиці навчалися вести переговори та працювати в команді.

Юнаки і дівчата провели час з користю. Команда молодіжного центру пишається учасниками інтенсиву і продовжує працювати у тому ж напрямку. 

Читайте також:

04 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти