Сьогодні у ковельських школах пролунав перший дзвоник

Сьогодні у ковельських школах пролунав перший дзвоник

У всіх школах відбулись урочисті лінійки. Цьогоріч у нашому місті за парти сяде 9756 учнів, з них - 1010 першокласники.

Щедрим на добрі емоції видався Перший дзвоник для учнів, вчителів та батьків ЗЗСО-ліцей №11. Після літніх канікул подвір’я закладу знову загомоніло, ожило. Зустрілися друзі, однокласники, усі діляться враженнями, спогадами.

Урочиста лінійка традиційно розпочалась із Гімну України у виконанні духового оркестру та вітального слова директора Галини Сидорук.

- Сьогодні всі дороги ведуть до школи. Тому, що це свято не тільки дітей, а свято кожної родини. Хочеться, щоб навчання в нашому ліцеї учням приносило радість, батькам - спокій, вчителям - творчість, усім — успіх, - зазначила Галина Олексіївна.

Звернувся до присутніх міський голова Олег Кіндер. Він закликав юних ковельчан навчатись успішно, аби згодом продовжити будувати країну із європейським рівнем життя.

Також Олег Олексійович подякував педагогам за їх титанічну працю. Він підкреслив, що про високий професіоналізм колективу красномовно говорить те, що саме на базі цієї школи нещодавно вперше  у Ковелі проходив  Всеукраїнський конкурс “Учитель року”.

Міський голова побажав усім школярам вдалого року, а випускникам — наполегливості та легкого і мудрого рішення щодо майбутнього фаху.

Звісно, найбільше уваги сьогодні першокласникам. Цьогоріч понад 100 хлопчиків та дівчаток вперше прийшли в одинадцяту школу. Перша вчителька, нові друзі та новий статус – школяр. Що коїться у душі цих маленьких і дещо розгублених майбутніх айтішників, будівельників, дизайнерів, бізнесменів описати складно.

Їх виступ надав святу особливої врочистості. За промовами маленьких школяриків уважно стежили старшокласники, але особливо хвилювались батьки, дідусі та бабусі. Дебют вдався. Перші аплодисменти маленьким читцям і щирі посмішки на обличчях присутніх.

І ось наступила урочиста мить – переможець у номінації “Учень школи” за підсумками 2018-2019 навчального року, одинадцятикласник Дмитро Дем’яник та новачок у “країні знань” Іванка Козуля дають перший дзвінок. Новий навчальний рік розпочався.

Представники міської влади сьогодні взяли участь в урочистих заходах з нагоди Першого дзвоника. Зокрема, секретар міської ради Віра Федосюк завітала в ЗЗСО-ліцей №7.

Радість свята з колективом міської гімназії розділив заступник міського голови Ігор Прокопів. Керівництво, педагогів та учнівську молодь ЗОШ №10 вітав заступник міського голови Андрій Товстига. Вдалого нового навчального року побажав учасникам урочистостей, які відбулися у ЗЗСО-ліцей №1 керуючий справами виконавчого комітету Володимир Бойко.

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!   
Читайте також:

02 вересня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти