У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України

У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України

 Сьогодні вранці біля пам’ятника борцям за волю України зібралися учасники десятиденного пробігу на 500 км, присвяченого Дню Незалежності України. Вони фінішуватимуть у Києві 24 серпня.

Підтримати ультрамарафонців прийшли представники місцевої влади, активісти фізкультурно-спортивної спільноти.

До складу команди Trekking™Team входять: майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультрамарафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що здолав марафон у повному бойовому спорядженні.

Організатор заходу Ігор Мишко зауважив, що біг на таку дистанцію дисциплінує, це є непросто і відповідально. Повідомив, що маршрут проляже через міста Луцьк, Рівне, Корець, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів, Київ. У День Державного Прапора, команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, щоб провідати й привітати захисників України зі святом та передати подарунки. Він подякував міській владі, особисто заступнику міського голови Ігорю Прокопіву та ковельському легкоатлету Сергію Панасюку за гостинний прийом та сприяння у вирішенні організаційних питань.

До учасників пробігу звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів, який, зокрема, сказав, що ковельчани раді зустрічати знаних гостей, підтримують такі акції. У нашому місті мешкає чимало відомих спортсменів, проходять змагання міжнародного та всеукраїнського рівнів. Ігор Ярославович подякував марафонцям за патріотизм, пропаганду здорового способу життя, побажав щасливого й легкого шляху та вручив сувеніри на згадку про Ковель.

Ігор Прокопів та організатор пробігу поклали квіти до пам’ятника борцям за волю України.
Стартували спортсмени під побажання ковельчан «Щасливо!» від площі Героїв Майдану.


 

Читайте також:

15 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти