У Ковелі діє місцева Програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста

У Ковелі діє місцева Програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста

Для надання конкретної допомоги людям, які опинились у непростих життєвих обставинах, у Ковелі діє Програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста на 2019 - 2021 роки. Загальна сума передбачених коштів міського бюджету для її реалізації – 7 млн 158,6 тис. грн. Однак, для вирішення невідкладних питань окремі статті видатків коригуються у бік зростання. На цей час обсяг фінансування збільшився на понад 629 тис. грн.

За рахунок коштів місцевої казни у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем чи хворобою надано матеріальну допомогу 668 особам на загальну суму 1 млн 075 тис. грн.

У рамках Програми проводяться наступні виплати: надання матеріальної допомоги сім’ям, рідні яких мобілізовані до Збройних Сил України для участі в АТО і ООС та громадянам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні Сили України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС для безкоштовного або пільгового проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України автомобільним, залізничним, водним або повітряним транспортом.

Доплати до пенсії отримують батьки, вдови, які не вийшли заміж вдруге, загиблих в зоні АТО і ООС та сім’ї військовослужбовців, які померли, загинули при виконанні обов’язків військової служби з числа учасників АТО, ООС, сім’ї загиблих в Афганістані, ветерани – вояки ОУН-УПА.

Надаються додаткові пільги особам з інвалідністю І і II груп по зору та членам їх сімей у розмірі 50 відсотків знижки за житлово-комунальні послуги; учасникам АТО і ООС та членам їх сімей, членам сімей загиблих під час участі в АТО і ООС– мешканців м. Ковеля, в частині 100-відсоткового звільнення їх від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій незалежно від форми власності житлового фонду.

Сім’ї загиблих військовослужбовців в зоні АТО і ООС, що перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради, мають 25-відсоткові знижки на житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм споживання.

Виплачуються компенсації за надання соціальних послуг, а також фізичним і юридичним особам, які здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування та у приміському залізничному транспорті. 

Читайте також:

08 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти