Ковельчани вшанували пам'ять Лесі Українки

Ковельчани вшанували пам'ять Лесі Українки

Сьогодні ковельчани вшанували пам'ять своєї видатної землячки Лесі Українки. Її життя і творчість тісно пов’язані з нашим краєм.
 
Біля пам’ятника геніальної поетеси зібрались представники міської влади, освіти, культури, громадських організацій, шанувальники творчості цієї великої жінки.
1 серпня 1913 року в грузинському місті Сурамі завершився земний шлях Лесі Українки. Але вона й сьогодні з нами - своєю безсмертною поезією, драматургією, величчю свого таланту. Обравши зброєю  слово, поетеса до останніх днів свого життя лишалась незламною і нескореною у виборюванні кращої долі для людей і батьківщини. Вона любила Україну, жила Україною, боролася за Україну. 

Про  факти з життя поетеси розповіли присутнім ведучі — начальник відділу культури Вікторія Савлук та учасниця експерементального театру-студії “10 ряд 10 місце” Софія Ліпич.
Затамувавши подих, ковельчани слухали вірш «Співець», який продекламувала Софія Шевчук, переможниця обласного конкурсу читців “Мій любий краю”.
Феноменальна жінка Леся Українка дала світові нетлінний ідеал високої духовності. Вона зуміла знайти в собі мужність боротися з хворобою і прожити недовге життя так яскраво і повноцінно. 
На завершення  присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника.


 

Читайте також:

01 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти