У Ковелі провели вуличну акцію з протидії торгівлі людьми

У Ковелі провели вуличну акцію з протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми з метою підвищення рівня обізнаності, привернення уваги до важкого становища постраждалих, а також заохочення громадськості активно протидіяти цьому злочину.

Важливими завданнями є формування розуміння того, що гідність та права людини - найвища цінність, попередження та нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації.

Торгівля людьми - один із найсерйозніших злочинів, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Постраждати може будь-яка особа незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Саме з цією метою працівники служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели у Ковелі вуличну акцію з тем “Що я знаю про жебрацтво та експлуатацію дітей?”, “Заробітчани за кордоном”. Фахівці спілкувались з цих питань з перехожими, роздавали їм інформаційні листівки.

Особа, яка постраждала від торгівлі людьми, звернувшись до відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Ковельської міської ради, має можливість отримати повний спектр допомоги медичної, правової, соціальної. Вона надається відповідно до оцінки потреб кожної конкретної людини. Стосовно додаткової інформації прохання звертатися за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106, 107 (тел. 61748, 61727).

Повідомляємо, що функціонує безкоштовна «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі - номер телефону 0800 75 04 75. 

Читайте також:

29 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти