Депутати підтримали зміни до бюджету та рекомендували на затвердження сесії

Депутати підтримали зміни до бюджету та рекомендували на затвердження сесії

 Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів за участю голови  — Володимира Бойка та її членів —  Алли Півень, Олександра Місяця, Юрія Оксенюка,  Ігоря Пініса, Світлани Крат, секретаря міської ради Віри Федосюк та заступника міського голови Ігоря Прокопіва.
Розглянуто 10 питань порядку денного. Про  підсумки виконання бюджету за І півріччя  2019 року інформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.  
Вона повідомила, що за 6 місяців досягнуто перевиконання. Позапланово місто отримало майже 11 млн 200 тис. грн.  У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року власні надходження загального фонду  збільшились в 1,3 рази, в сумі - на  47 млн 416  тис. грн.  
 
Спостерігається позитивна динаміка порівняно з відповідними  минулорічними показниками  з усіх основних видів  доходів загального фонду бюджету, крім  податку на прибуток підприємств  комунальної власності та акцизного податку. 
 
У звітному періоді забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Своєчасно і в повному обсязі здійснено оплату за енергоносії.
 
Депутати рекомендували взяти інформацію до відома.
Також на засіданні комісії  розглянуто проєкт рішення про зміни до бюджету. У зв’язку із збільшенням обсягу доходів, з’явився додатковий ресурс для забезпечення необхідних видатків, у яких назріла потреба. 
 
Зокрема, для виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів комунального господарства міста з міського бюджету виділяється ще 3 млн 600 тис.  грн. Ці кошти будуть використані на реконструкцію вул. Відродження, будівництво каналізації на вул. Драгоманова, систем електропостачання на вул. 22 січня.
 
На різноманітні господарські потреби майже півмільйона отримають освітяни. Також буде  профінансовано усю необхідну за процедурою   документацію для здійснення капітального ремонту фасаду Палацу учнівської молоді.
 
Грошова підтримка буде забезпечена і спортсменам. Зокрема, виділяються кошти  на участь команди ФЦ «Ковель-Волинь» у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд, проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у нашому місті.
 
Не залишені поза увагою і звернення від МТМО. Медики надаються кошти на придбання необхідних препаратів та здійснення ремонтних робіт у закладах охорони здоров’я.
 
Валентина Романчук також зазначила, шо Ковель отримав 1 млн 410 тис. грн з державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста. Їх більшість  буде спрямовано на заміну віконних конструкцій у навчальних закладах, а  310 тис. грн - на ремонт відділення анестезіології у лікарні.

Читайте також:

18 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти