Юні ковельчани на День міста весело і цікаво провели час

Юні ковельчани на День міста весело і цікаво провели час

День  міста – це багатогранне   свято.    Усі старалися аби воно принесло  ковельчанам і гостям  приємність і насолоду. Чимало різноманітних майданчиків було створено для юних мешканців нашого міста. Вихованці та педагоги Палацу учнівської молоді імені Івана Франка також долучилися до організації. Вони тішили усіх, хто прийшов до паркової сцени,  запальними танцями, веселими піснями, провівши розважально-повчальну ігрову програму «Нехай сонцю і квітам всміхаються діти». 
Біля фонтану - милували виставкою творчих робіт «Я люблю своє місто», демонстрували свої навички у майстер-класах з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.
 
А ще - долучилися до акції по збору коштів для Серафима, який потребує лікування і взяли участь у  благодійному ярмарку "Солодощі для Серафима".
 
Приємно, що у виставці творчих робіт взяли участь вихованці та педагоги усіх закладів позашкільної освіти міста -  «Станції юних техніків» та «Станції юних натуралістів», а педагоги та учні «Станції юних туристів» провели майстер-клас із спортивного орієнтування «Лабіринт».
Традиційно на День міста на ігрову розважальну програму  дітей запросив  і  клуб “Капітошка”.
 
Веселі клоуни забавляли  дітвору. Чимало цікавих конкурсів організували учасники клубу для допитливих хлопчиків і дівчаток. Усі, кому пощастило у цей час бути на парковій сцені, отримали заряд енергії та позитиву.Читайте також:

11 липня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти