“Надія” відзначила 20-річчя з часу створення

“Надія” відзначила 20-річчя з часу створення

Яскравим концертом 20-річчя з часу створення відзначила зразкова дитяча студія естрадного співу «Надія» народного дому «Просвіта».
 
Батьки, випускники, друзі прийшли, щоб привітати колектив та керівника Ірину Новожилову  з ювілеєм.
Юрба вокалістів зібралась за кулісами, чекаючи свого виходу. Найменших підтримують мами, які, напевно, більше хвилюються за свою дітвору. 
 
Творчих успіхів, натхнення, нових цікавих ідей вихованцям студії побажав заступник міського голови Ігор Прокопів.
 
Це надзвичайно радує, коли повен зал збирають не знаменитості, а наші талановиті юні ковельчани. Щиро дякую Ірині Георгіївні, вам, дорогі діти, за це свято, яке ви нам подарували. Слова вдячності і вам, шановні батьки, за те, що вкладаєте  час, терпіння, фінанси у розвиток своїх дітей. Як на мене, це найкращі дивіденди, які можна зробити. Адже дитина, яка пов’язує своє життя з творчістю, з музикою, неодмінно виросте хорошою людиною.
Достойно представляйте наше місто, країну, багато вам ще таких блискучих, хороших ювілеїв, - мовив зі сцени Ігор Ярославович.
 
 
Глядачі надзвичайно тепло зустрічали кожного учасника «Надії» – початківців та уже знаних у нашому місті і за його межами співаків. 
 
Завітали на свято  й колишні  вихованці, які сьогодні є студентами та викладачами різних навчальних закладів України. 35 випускників студії пов’язали своє життя з музикою та співом.
 
Кращі учні Ірини Новожилової неодноразово ставали лауреатами  та володарями Гран-прі престижних міжнародних та всеукраїнських конкурсів  в Україні, Білорусі, Польщі, Болгарії та  Іспанії. 
За талант та високу виконавську майстерність  у 2007 році колективу було присвоєне звання «зразковий».
 
Ірина Георгіївна каже, що робота з дітьми приносить їй велику насолоду: «Два десятиріччя тому була створена «Надія», без якої тепер не уявляю свого життя. Всі мої вокалісти - дуже багатогранні, цікаві, талановиті. Не обов’язково всі вони стануть знаменитостями, але цей досвід їм недмінно згодиться.
 
А як приємно спостерігати за батьками, коли виступають їх діти. Вони ними так гордяться. А я горджусь, бо маю честь з ними працювати».

Читайте також:

28 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти