“Барви надії” зібрали щирих друзів ГО “Реабілітаційний центр”

“Барви надії” зібрали щирих друзів ГО “Реабілітаційний центр”

Святковий концерт “Барви надії” для своїх мам з нагоди свята підготували вихованці ГО  «Реабілітаційний центр».
На це дійство в Палаці учнівської молоді зібралося чимало друзів організації – представники влади, меценати, ковельчани. 
 
Усі, хто був присутній в залі, зрозуміли, як серйозно готувались артисти. Скільки було проведено репетицій, як ретельно продумувався кожен номер, підбирався репертуар. 
 
В артистів була можливість показати свої творчі здібності на великій сцені. Для них — це був черговий виклик, випробування, з яким вони справились.
 
Чимало теплих і щирих слів було адресовано найближчим і найдорожчим людям — мамам. Кожен виступ був пронизаний теплотою і ніжністю.
 
Подякував усім учасникам концерту, відзначив їх неабияку відповідальність і велике бажання порадувати своїх рідних за їх безмежні любов,  добро і підтримку заступник міського голови Ігор Прокопів.
Ігор Ярославович вкотре засвідчив свою шану і повагу особливим мамам, на долю яких випали непрості випробування. У Ковелі згуртувала навколо себе цих сильних і мужніх жінок Наталія Славікова, створивши понад 20 років тому ГО “Реабілітаційний центр”. Жінка  з великим сердем і сильним характером.
З цією організацією дружні стосунки склались і у благодійного фонду “Патріоти Волині”. Його представник Павло Самолюк передав вітання від народного депутата України Степана Івахіва та на хороший настрій і з нагоди свята усім присутнім жінкам вручив квіти. А учасники концерту отримали солодкий подарунок — торт.
Були відзначені міською владою переможці й призери  конкурсу “Повір у себе - і  в тебе повірять інші”. 
 
Також завітала на свято голова ВПГО «Всеукраїнський дитячий фонд» у Волинській області Олена Грінченко. Вона привезла подарунки юним ковельчанам, роботи яких високо оцінило журі ще одного конкурсу малюнків.
 
У фойє діяла виставка. Були преставлені вироби з бісеру, вишивка, малюнки та аплікації, зроблені руками дітей з обмеженими фізичними можливостями. 

Читайте також:

14 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти