Великодні “дерева щастя” своїми руками
Традиційно до Великодня в Україні розмальовують писанки, роблять крашанки, дряпанки. У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю вирішили зайнятись виготовленням пасхального декору.
Впродовж трьох тижнів діти разом з батьками та наставниками зосередились на творчості. Найбільше усім сподобалось майструвати Великодні топіарії — декоративні “дерева щастя”, які стануть чудовою окрасою інтер’єру.
Директор закладу Марія Кисляк розповіла, що цією справою займаються вперше. Переглянули кілька майстер-класів, придбали необхідні матеріали. Діти відразу захопились роботою. Вони фантазували, грали з кольорами, експерементували. Це було справжнє свято, коли працювали всі разом, спілкувались, давали поради один одному, підбирали необхідні елементи.
У центрі планували з часом вироби реалізувати. І за виручені кошти закупити необхідне канцелярське приладдя.
Читайте також:
25 квітня 2019