Розглянуто заяви учасників АТО про надання земельних ділянок

Розглянуто заяви учасників АТО про надання земельних ділянок

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.
Було задоволено заяви про включення до єдиного реєстру учасників АТО щодо надання ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та прийнято рішення про включення трьох громадян до першочергового єдиного реєстру учасників АТО по місту Ковелю.
У ході повторного опрацювання декількох звернень доручено відділу земельних ресурсів (Логвінов В.Г.) підготувати проекти рішень міської ради про  надання ділянки для житлового будівництва учаснику бойових дій в зоні АТО,  про внесення змін в Регламент з врахуванням пропозицій громадських організацій  - місцевого осередку Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» та Ковельської міськрайонної спілки ветеранів та волонтерів АТО стосовно позачергового отримання земельної ділянки учасниками АТО та ООС, які мають 3-х і більше дітей. До розгляду ще  трьох заяв вирішили повернутись після додаткового вивчення документів й обставин.
Комісія затвердила протокол наради від 29.03.2019 р. №6 щодо проведення  жеребкування з розподілу земельних ділянок  для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в районі вул. Зерова (ІІ черга) та результати жеребкування. 

Читайте також:

23 квітня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти