За січень-березень до міської влади надійшло майже 800 звернень
Впродовж 1-го кварталу від мешканців міста до міського голови, його заступників надійшло 798 звернень, що на 86 або майже 11 відсотків більше, ніж за аналогічний період 2018 року. У них порушено 810 питань різноманітної тематики. Позитивно вирішено - 33, відмовлено у задоволенні - 10, надано роз’яснення - 258, надіслано за належністю -5. На контролі перебуває - 193.
Пропозиції, заяви та скарги виклали 2143 особи, що на 2,3 відсотка менше, ніж у першому кварталі торік.
Відповідно до моніторингу колективних заяв, їх показник зменшився на 3,4 відсотка. У них порушувались теми ремонту доріг, водовідведення, благоустрою прибудинкових територій, влаштування вуличного освітлення, зменшення тарифів на оплату комунальних послуг, відкриття додаткових автобусних маршрутів тощо.
Зменшилось і повторних звернень громадян.
У першому кварталі до виконавчого комітету надійшло 10 інформаційних запитів.
Протягом звітного періоду найбільше ковельчани піднімали питання соціального захисту. Кількість таких звернень зросла на 29,6 відсотка та становить 52 відсотки від усіх прийнятих до розгляду. 320 громадян просили надати матеріальну допомогу на лікування, 91 - з’ясувати правильність обчислення та надання субсидії.
І далі непокоять мешканців міста упущення в роботі комунальних служб. Підтвердженням цього є ріст на 11 відсотків таких заяв, які становлять 30 відсотків від загальної кількості.
Зменшується чисельність звернень з питань аграрної політики і земельних відносин (продаж, виділення земельних ділянок, надання під забудову земельних ділянок для учасників АТО та ін), будівництва та архітектури (в основному вони стосуються надання дозволу на укладання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста, надання дозволу на внесення змін до детального планування території, облаштування заїзду до земельних ділянок) .
Лише 11 заявників торкались теми житлової політики, а це - надання житла - 5, надання дозволу на продовження терміну проживання в житлових приміщеннях та надання дозволу на приватизацію кімнат в гуртожитках - 2, сприяння у приватизації квартир - 1, інше - 3. Забезпечення житлом, покращення житлових умов таких категорій громадян як: учасники АТО, сім’ї загиблих учасників АТО, учасники бойових дій, інваліди війни, багатодітні сім’ї та інші категорії громадян, які мають пільги, знаходяться на постійному контролі у міського голови.
Понад 50 відсотків від усіх становлять звернення від громадян, які потребують соціального захисту та підтримки. Це інваліди, учасники війни, бойових дій, АТО та члени їх сімей. Найчастіше вони звертались з проханнями про безкоштовний ремонт житла, встановлення та повірку приладів обліку холодного та гарячого водопостачання в квартирах, надання соціальних пільг та матеріальної допомоги, земельних ділянок у приватну власність та в оренду,
обурювались підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.
Найменше звернень, які стосувалися функціонування транспорту та зв’язку (6) - 0,8відсотка, охорони здоров’я (2) - 0,3відсотка.
За цей час керівництвом виконавчого комітету проведено 31 особистий прийом, на якому побували 110 містян.
Керівництвом міської влади вживались належні заходи щодо вирішення проблем ковельчан, що постійно висвітлюється у засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті міської ради.
Читайте також:
11 квітня 2019