Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Юні волейболісти Ковеля – срібні призери чемпіонату Волині

Учора в м. Луцьку відбулась фінальна частина змагань чемпіонату Волинської області з волейболу  серед  команд юнаків 2005 р. н. і молодших в залік спартакіади «Волинь спортивна – 2019».

Вдало виступили юні спортсмени нашого міста. У першій грі ковельчани перемогли збірну Ратнівського району з рахунком 2 : 0, а у другій поступились лучанам  –  0 : 2.

Вихованці КЗ КДЮСШ імені Є. Кондратовича посіли друге місце у чемпіонаті Волині. Срібними призерами області стали: Вознюк Назар, Воробей Віталій, Криштоф Данило, Портянко Олександр, Ліпіч Юрій, Прилепа Іван, Слюсар Юрій, Петрович Максим, Оксеньчук Роман, Зінчук Дмитро, Гайдучик Ілля та Вавринюк Нікіта.

Підготував команду до змагань тренер-викладач Полятичко Володимир.
Відділ фізичної культури та спорту вітає  юнаків та їх тренера з успішним виступом !