Ковельчани зустрілися з відомим українським письменником, публіцистом Володимиром Яворівським

Ковельчани зустрілися з відомим українським письменником, публіцистом Володимиром Яворівським

Учора у районній бібліотеці відбулася зустріч з відомим українським письменником, публіцистом, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимиром Яворівським.

На захід завітало чимало прихильників його творчості. Серед них - секретар міської влади Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів.

Володимир Олександрович презентував свій новий роман про княгиню Ольгу «Вечеря з Ісусом». Затамувавши подих, усі присутні захоплено слухали уривок у виконанні автора.

Розповів він також і про свій твір, в якому йдеться про відому художницю Катерину Білокур «Автопортрет з уяви». «Вона народилася на Київщині. Не мала освіти і малювала власноруч зробленими засобами. Завдяки цьому її стиль був унікальним. Розповідають, що коли її картини побачив Пабло Пікассо, він був вражений. Я із задоволенням написав цей роман. Він перекладений на німецьку, японську і російську мову. На таких людях, як Катерина Білокур, стоїть Україна», - зауважив Володимир Іванович.

Важливо, що письменник не збирається зупинятися на досягнутому. У його планах - книга про гетьмана Івана Мазепу «Іван окаянний».

Звичайно, не обминув у своїй розмові і авторську передачу в ефірі Першого Національного радіо «20 хвилин з Володимиром Яворівським». 

Дуже лаконічно і відверто він відповів на численні запитання ковельчан.

Всі бажаючі мали можливість придбати книги автора з автографом. Зустріч, яка тривала понад дві години, промайнула, як одна мить, і залишила у душі кожного з присутніх неймовірний слід. Адже спілкувались з людиною, яка мала безпосередню причетність до багатьох визначних подій у нашій державі.

 

Читайте також:

06 лютого 2019
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти