У Ковелі відбулось урочисте погашення маркованого художнього конверта

У Ковелі відбулось урочисте погашення маркованого художнього конверта

 З нагоди відзначення пам’ятної дати в історії нашого міста – 500-річчя з часу надання  Магдебурзького права,  проводилось урочисте погашення спеціальним поштовим штемпелем  маркованого художнього конверта «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права». 
Захід організували Волинська дирекція ПАТ «Укрпошта» спільно з виконавчим комітетом Ковельської міської ради.
 
У ньому взяли участь представники міської та районної влади, Волинської філії ПАТ «Укрпошта», філателісти, ковельчани.
Керівник Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Іван Шевчук зазначив: “Спецпогашення  приурочується знаковим подіям. Серед них — 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права. Ювілейні конверти з відбитком спеціального штемпеля та підписом тих людей, які робили погашення,  є дуже цінними і їх вартість з року в рік зростає”» .
 
Здійснити почесну місію — спецпогашення та поставити свої підписи на конвертах надали міському голові Олегу Кіндеру, голові  райдержадміністрації Віктору Козаку, голові районної ради Андрію Броїло та керівнику Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Івану Шевчуку.  
З  визначною подією присутніх привітав міський голова Олег Кіндер: “Незважаючи на багатовікову історію, наше місто – завжди молоде.  Ковель стає привабливішим, але водночас йому вдається зберегти самобутність, свою неповторну душу. А цей унікальний конверт, який випущено до ювілею — 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права, переконаний, займе достойне місце в музеях та колекціях філателістів”.
 
Варто сказати, що таких конвертів випущено 400 тисяч примірників. З 14 грудня їх введено в обіг.  На них зображено Свято-Воскресенський собор та сургучеву печатку з написом «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права». На марці - герб міста 1852 року. Автором малюнка є Лідія Селянко. 
 
 
Довідково:
 
Спецпогашення – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій.
 
Спеціальний поштовий штемпель виготовляється ПАТ „Укрпошта” і використовується лише один день. Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є зовнішнє оформлення. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню ювілею. На ньому також зазначається назва події і зображується художній малюнок.


Читайте також:

24 грудня 2018
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти