У Ковелі планують запровадити премію для медиків

У Ковелі планують запровадити премію для медиків

Працювала постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії. Її засідання відбулося  за участю голови Ігоря Ткачука, членів - Валерія Кубая, Юрія Міцури, Богдана Солодухи, Олени Клімашевської, Наталії Сеник, Валерія Гарбара та секретаря міської ради Віри Федосюк. У роботі взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету – автори проектів рішень.
Депутати рекомендували на затвердження сесії Положення про міську премію для медичних працівників. 
Начальник відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська поінформувала, що переможців   будуть визначати  у п’яти номінаціях - “Кращий лікар хірургічного профілю”, “Кращий лікар терапевтичного профілю”, “Кращий лікар діагностичних служб”, “Кращий лікар загальної практики сімейної медицини”, “Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою”.
Конкурс проводитиметься з метою підвищення авторитету та поваги до професії, рівня мотивації праці, створення здорової конкуренції, заохочення медичних працівників до творчої праці. Вручатиметься винагорода під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника. Премія у кожній номінації буде виплачуватись у розмірі  п’яти  мінімальних зарплат.
 
Кандидатури визначатиме трудовий колектив, а усіма питаннями займатиметься організаційний комітет.
 
Про проведену роботу з демобілізованими учасниками АТО та членами їх сімей депутатів інформувала директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк.
 
Вона зазначила, що таким людям надаються різноманітні послуги. Зокрема, з працевлаштування,  допомоги в оформленні документів, лікування,  залучення їх до участі в спортивно-оздоровчих заходах, конкурсах.
 
Важливою ділянкою роботи є соціально-психологічна підтримка людей, які брали участь в АТО, їх адаптація у соціумі. До прикладу, серед заходів, які було проведено — це тренінги з елементами арт-терапії “Мій внутрішній світ”, “Подолання стресів — прості та ефективні методи”.
Як зазначила Інна Василівна, у цьому їм допомагають  громадські та благодійні організації, небайдужі люди.
Чимало питань ще доводиться вивчати, важливим є досвід колег з інших регіонів. Завданням для центру — залучення до роботи  професійних психологів.
Депутати рекомендували сесії взяти до відома інформації  про роботу відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю, про виконання міської програми управління освіти з питань оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку у 2018 році, роботу Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м.Ковеля, про організацію спортивно-масової роботи в місті у 2018 році та інші.
 
Схвалили у новій редакції Положення  про «Ковельський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  Статут Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа  імені Євгена Кондратовича»,Статут Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1»

Читайте також:

20 грудня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти