Дитячий танцювальний ансамбль «Барвінок» та його керівники отримали високі відзнаки

Дитячий танцювальний ансамбль «Барвінок» та його керівники отримали високі відзнаки

Наприкінці жовтня у місті Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Day of Dance». У ньому брали участь професійні та аматорські колективи з різних областей України, серед яких і Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

У конкурсний день «барвінчата» презентували свою майстерність у танцях «Волинська скакуха» та «Гуцулята». Професійне журі високо оцінило виступ ковельських вихованців, виставивши найвищі бали. Юні танцюристи не стримували своїх радісних емоцій, але з нетерпінням та тривогою чекали наступного дня для оголошення результатів конкурсу.


У вільний час ковельчани насолоджувались миловидними вуличками Львова, відвідали шоколадну та карамельну фабрики, покаталися на ковзанах на льодовому полі, весело провели час на дискотеці.

І ось вирішальна мить: Народний художній колектив «Барвінок» нагороджено дипломом лауреата І премії. Також відзначено дипломами за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України керівників – Любов Ризванюк, Марію Солоп, Тетяну Гулечко, Сергія Панюса.
 Побажаємо нашому «Барвінку» великих перемог, успіхів та процвітання!Людмила Посполітак,
методист Палацу учнівської молоді імені Івана Франка

 

Читайте також:

05 листопада 2018
Ковель VS Covid
Станом на 12.01.2022 
Захворіли за добу: 19
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 29
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти