Юні ковельські тенісисти показали високі результати

Юні ковельські тенісисти показали високі результати

У Луцьку проходила першість області з настільного тенісу за програмою ,,Волинь спортивна” серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодших. Успішно виступили на цих змаганнях юні тенісисти з Ковеля. Вихованці тренера Ігоря Бівініса - Богдан Здробилко та Михайло Серьожкін вибороли 3 місце в парному розряді. Також Богдан Здробилко зайняв 3 місце в особистому виді.


21 жовтня в КЗ ДЮСШ ім. Є.Кондратовича відбувся відкритий чемпіонат м. Ковеля з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. До нашого міста завітали гості з Любомля, Ковельського та Камінь-Каширського районів. Всього в турнірі взяли участь 37 юних спортсменів, з них 9 - дівчата.


Змагалися у трьох вікових групах. В молодшій - переміг Максим Міліщук з Ковеля, друге і третє місце зайняли тенісисти з с.Мощена Ковельського району - Мирослав Оверчук та Дмитро Миронюк відповідно.

У середній віковій групі кращим був Тарас Мелешко з Любомля, другим
- ковельчанин Михайло Серьожкін, а третім- Олександр Данилюк з Камінь-
Каширського району.

Напружена боротьба за призові місця розгорнулася серед юнаків 2004 року народження і старших. П’єдестал підкорили ковельські спортсмени. Переміг Богдан Стасюк, другий результат у Дениса Ясашного, третій – у Богдана Здробилка. Серед дівчат кращою була Катерина Потеруха з с. Волошки (Ковельський район), другою - Валерія Коваль з Камінь-Каширщини, а третьою- її подруга Інна Мартинюк.

Змагання пройшли організовано. Учасники високо оцінили місце проведення – гарний спортивний зал КЗ КДЮСШ ім.Є.Кондратовича.

 

Читайте також:

25 жовтня 2018
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти