У Ковелі приймали вітання працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

У Ковелі приймали вітання працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

9 вересня в Україні відзначатимуть День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Сьогодні, у переддень свята, відбулися урочистості з цієї нагоди.

Колективи Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» та ТОВ «Волиньгаззбут» прийшли привітати перший заступник міського голови Михайло Гетьман, представники районної влади.

«Незважаючи на усі труднощі, підприємство продовжуєте успішно працювати. Завдяки вашій наполегливості та професіоналізму ковельчани почуваються комфортно у своїх домівках. Приємно, що чисельність Вашого колективу зростає, він поступово оновлюється. А це свідчить про стабільність. То ж дозвольте ще раз привітати Вас із професійним святом та побажати всім міцного здоров’я, тепла та достатку», - мовив Михайло Олександрович. 

У цей святковий день не обійшлося й без нагород. Зокрема, Почесну грамоту Ковельської міської ради отримали: монтер із захисту підземних трубопроводів Роман Питель та слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Роман Лей.

Щирі зичення та слова вдячності звучали від представників районної влади та начальника Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» Руслана Сахарчука.

Завершити захід на позитивній ноті допоміг художній колектив «Родинонька». Аматори виконували українські пісні, здебільшого – жартівливі. Це додало усім хорошого настрою.

 

Читайте також:

07 вересня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти