У Ковелі діти Героїв отримали у подарунок шкільну форму та вишиванки

У Ковелі діти Героїв отримали у подарунок шкільну форму та вишиванки

Учора в управлінні соціального захисту населення відбувся благодійний захід, на якому діткам поранених та загиблих учасників антитерористичної операції передали подарунки.

Виконати цю приємну місію сюди завітала секретар міської ради Віра Федосюк. «Напередодні Дня Незалежності та зважаючи на те, що незабаром новий навчальний рік, Волинська облдержадміністрація разом з підприємствами «Лілус» та «Едельвіка» вирішили підтримати дітей Героїв. Вони підготували класичні костюми для хлопчиків та вишиванки для дівчаток за індивідуальним замовленням. Сподіваємось, що вони стануть у пригоді. Як представник міської влади запевняю, що ми не залишимо Вас наодинці зі своїми проблемами», - сказала Віра Іванівна.


Секретар міської ради Віра Федосюк та начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль вручили школярикам обновки.

Загалом новий одяг отримали 25 діток, які мали можливість відразу його приміряти. Вони із задоволенням фотографувались і щиро раділи поповненню свого гардеробу.

Варто зазначити, що держава надає підтримку сім’ям, яких торкнулася біда: реалізуються державні та місцеві програми з надання пільг, психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників АТО, їх санаторно-курортного лікування, поліпшення житлових умов тощо.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та
зв'язків з громадськістю 
 

Читайте також:

08 серпня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти