Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

«Ковельчанка» виборола «срібло» на турнірі з міні-футболу

У Маневичах відбувся турнір з міні - футболу серед дівчат 2006 р. н.

У змаганнях взяли участь 5 команд: «Ковельчанка», ДЮСШ смт Маневичі, «Буг» (м. Сокаль Львівської обл.), збірна м. Кобиляки (Полтавська обл.) та «Легіон» (м. Луцьк).

Матчі проходили за коловою системою. Наші спортсменки перемогли сокальчанок з рахунком 9 : 0, лучанок – 6 : 2 та футболісток з м. Кобиляки – 6 : 0. Проте вони поступились місцевій команді - 0 : 4. За підсумками - вибороли друге місце.

На урочистому закритті призерам та переможцям було вручено кубки та грамоти, а гравцям – медалі.

Двоє дівчат з нашого міста отримали від організаторів змагань індивідуальні призи, як «найкращий захисник» - Анастасія Тарасюк, «найкращий гравець» - Валентина Масловська. Крім цього, Валентина посіла перше місце у конкурсах з жонглювання м’ячем та ударів на точність і здобула подарунок від колишнього гравця збірної України та київського «Динамо» Тараса Михалика.

Відділ молоді, фізичної культури та спорту вітає команду «Ковельчанка» та її тренера Сергія Логінова з вдалим виступом на турнірі.