Вітання міського голови з Днем українського добровольця

Вітання міського голови з Днем українського добровольця

З перших днів збройного опору загарбникам на Сході України на захист державного суверенітету та територіальної цілісності стали не тільки професійні військові та військовослужбовці, а й добровольчі батальйони. Саме завдяки спільним зусиллям суспільства, волонтерів, Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося зупинити просування ворога вглиб країни.

Ці важкі для нашої держави останні роки загартували українців і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ заради майбутніх поколінь.

І сьогодні добровольці мужньо і самовіддано продовжують боронити рідний край як справжні патріоти і віддані сини та доньки України. Серед них – і чимало ковельчан, які побували у найгарячіших точках військового конфлікту на Донбасі.

14 березня ми віддаємо шану їхньому подвигу. Славні наші захисники прийміть щирі слова вітання з Днем українського добровольця. Висловлюю Вам подяку за сумлінну службу, особистий внесок у відстоювання миру, звитягу, відданість своїй нації. Зичу кожному добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі. І нехай на нашій землі запанує мир!

Слава українським добровольцям!

З повагою
міський голова Олег Кіндер 

Читайте також:

14 березня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти