З Днем місцевого самоврядування!

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати міської ради!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Ковельчани довірили  нам представляти їх інтереси в органах самоврядної гілки влади. Ці повноваження  передбачають велику відповідальність і щоденну копітку працю. Саме від нас з вами  залежить доля рідного міста. Закликаю всіх до подальшої конструктивної роботи, порозуміння, діалогу. Ми не маємо права зрадити довіру та сподівання  земляків!

У наступному році ми відзначатимемо 500-ліття надання Ковелю Магдебурзького права. Закладені ним традиції міського самоврядування продовжують розвиватися й сьогодні.

Хочу подякувати усім міським головам, депутатам нинішнього і  попередніх скликань, членам виконавчого комітету. Вам вдалося вирішити чимало питань  життєдіяльності громади.

Вітаю з професійним святом й колектив виконавчого комітету Ковельської міської ради та ветеранів служби. Ваша наполеглива і самовіддана праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція дозволяють досягати позитивних результатів.

Щиро бажаю вам, шановні колеги,  міцного здоров'я, наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, миру, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого славного Ковеля.


З повагою –
міський голова                                                                               Олег Кіндер

Читайте також:

07 грудня 2017
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти