Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

До Дня художника у Ковелі – вернісаж місцевих авторів

До Дня художника у Ковелі – вернісаж місцевих авторів

Майже 20 років  до Дня художника, який відзначається у другу неділю жовтня,  у Ковелі місцеві майстри готують виставку своїх робіт. Спочатку вони проходили  у приміщенні історичного  музею, що знаходиться в парку імені Лесі Українки, а з 2012 року - у галереї мистецтв на Незалежності, 89.
Тут нині  діє  розкішна  експозиція. До її створення долучились 15 авторів, які представили майже 50 полотен. У жанровому плані це, переважно, пейзажі, натюрморти, портрети.
 
Одна з постійних учасників вернісажу Оксана Цюп’яшук каже, що виставка - прекрасна нагода створити щось нове, допрацювати уже розпочате, довести собі, що ти щось напрацював, а ще –  зустрітись з однодумцями.
«Художники - щасливі люди, бо мають талант, можливість по-особливому бачити цей світ, передавати це бачення з допомогою фарб», - додала  художниця.
Під час відкриття директор музею Маргарита Матвійчук зауважила, що по виставках, які відбувались в різні роки,  уже можна  проаналізувати, вивчити стиль українського регіонального мистецтва.
 
На її переконання, малярство - це робота думки, яка шукає розуміння світу і робить цей світ зрозумілішим для нас. 
 
Від усієї творчої спільноти пані  Маргарита привітала з ювілеєм  заслуженого працівника культури України Миколу Гереса, який він відсвяткував цими днями.

Усі, хто завітають на виставку,  матимуть можливість ближче познайомитись з  доробками  -  Оксани Цюп’яшук, Віри Журби, Оксани Онищенко,  Василя Королюка Миколи Гереса, Миколи Конопацького,  Тетяни Степанюк,  Лариси Михалевич, Іванни В’юн,  Ольги Комісарик , Анни Карпюк,  Івана Панасюка.
 
Вперше свої роботи  представили Олег Палінкевич та Світлана Лабнюк.
Марія Красун Марія та Комісарик Софія презентують декоративні вироби  - оригінальні в’язані іграшки та  прикраси з епоксидної смоли.
 
Кожен художник особливий. Його характер, темперамент, настрій можна розгледіти в полотнах. 
 
«Нехай у Вас будуть поціновувачі такі,  хто зрозуміє Вашу душу, яку ви вкладаєте у свої роботи. Нехай люди отримують насолоду від Вашої творчості», - побажала своїм колегам директор художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик.
Ковельські художники запрошують усіх на свій вернісаж, який діятиме упродовж місяця.


Читайте також:

10 жовтня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти