Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

До 1 жовтня можна подати документи для отримання дотації за рахунок Державного бюджету за наявні бджолосім’ї

До 1 жовтня можна подати документи для отримання дотації за рахунок Державного бюджету за наявні бджолосім’ї

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами від 20.06.2020 № 395), передбачено спрямування бюджетних коштів на розвиток бджільництва.
     
Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за кожну.. У разі наявності більше, ніж 300 бджолосімей,  максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.
     
Для отримання дотації  фізичні особи та суб’єкти господарювання подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради (далі – органи місцевого самоврядування)  до 1 жовтня поточного року такі документи:
     Фізичні особи та фізичні особи – підприємці:
     -копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки з відміткою проведеного у 2021 році обстеження пасіки та зазначеної кількості бджолосімей;
     -копію рішення про державну реєстрацію потужності;
     -копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
     -копію паспорта громадянина України;
     -копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
     -довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.
 
     Юридичні особи:
     -копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки з відміткою проведеного у 2021 році обстеження пасіки та зазначеної кількості бджолосімей;
     -копію рішення про державну реєстрацію потужності;
     -копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;
     -копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами  (форма № 24 (річна) на          останню звітну дату на момент подання документів;
 
Підставою для внесення до відомості на отримання дотації  є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.
     
Для нарахування дотації за бджолосім’ї суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у формі № 24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.
     
Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам – підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.
     
Документи, подані не в повному обсязі та оформлені з порушенням вимог законодавства, повертаються пасічнику. Документи, подані після закінчення строку їх подання, не приймаються.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні економічного розвитку та торгівлі: каб.308 та за тел. 61766, 601706.

Читайте також:

07 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти