У Ковелі представники міської влади вручили дітям шкільне приладдя

У Ковелі представники міської влади вручили дітям шкільне приладдя

Завтра — День знань. Напередодні міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталія Маленицька зустрілись з  дітьми загиблих Героїв, а також -  з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та їх батьками.
Ігор Чайка привітав усіх з початком нового навчального року, побажав відмінних оцінок, наполегливості та яскравого шкільного життя.
 
“Наші діти 1 вересня  сядуть за парти і достойно будуть продовжувати подорож країною знань. А ці невеликі подарунки нехай стануть їм в нагоді. Побільше всім посмішок, радості”, - сказав він.
 
“Кілька років поспіль коштом міського бюджету, благодійників  допомагаємо зібрати в школу дітей  наших Героїв, - каже директор центру соціальних служб Інна Третяк. -  Нині  підготували  сертифікати на шкільне приладдя. Дякуємо за підтримку магазину “Папірус”, який також долучився до хорошої справи”.
Її колега -  начальник служби у справах дітей Жанна Вельма говорить, що і про дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах теж подбали. Вони отримають нові ранці, наповнені такими  необхідними для навчання  речами.
 
Приємним моментом стало для всіх вручення подарунків. Для дорослих  - це спогади про шкільні роки, хвилювання перед першим дзвінком, для юних ковельчан — хороша нагода познайомитись з мером і отримати з його рук презенти. 
А вихованці Палацу учнівської молоді — танцювальні колективи  “Ерідан”, “Барвінок”, студія естрадного співу “Нові таланти” порадували невеличким святковим концертом.


  

Читайте також:

31 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти