Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах , отримали до нового навчального року шкільне приладдя

Діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах , отримали до нового навчального року шкільне приладдя

 "Робимо добро разом!" -  саме під таким гаслом нещодавно у Палаці учнівської молоді відбулося  свято для малечі, яка незабаром піде до школи. Дітки віком від 6 до 10 років, сім'ї яких потребують підтримки, мали можливість  побувати у казковому світі  кольорових бульбашок  від  Event-агентства «Chocolate». Також вони отримали  чудові подарунки, які дбайливо підготували організатори -   молодь Церкви адвентистів сьомого дня на чолі з креативною та неймовірно позитивною Оленою Козачук.
 Вже третій рік поспіль благодійники допомагають проводити подібні заходи для школярів напередодні Дня знань. Вони подбали, аби хлопчики та дівчатка отримали багато гарних емоцій. Зал наповнювала особлива енергія добра та любові. Кольорові бульбашки зачарували кожного.  Казка,  у яку потрапили хлопчики й дівчатка, зробила їх щасливими.  
 
На завершення,  кожна дитина отримала подарунки від благодійників - дбайливо підібране для кожного шкільне приладдя. Діти з таким нетерпінням заглядали у пакунки та тішилися  новим речам, що   дорослі  і самі згадали, як раділи у дитинстві, коли їх збирали  до  школи.  
Ковельський міський центр соціальних служб щиро дякує своїм друзям - молоді Церкви адвентистів сьомого дня, директору Палацу учнівської молоді  Тетяні Середюк за довіру та підтримку.  
 
Крокуючи під  одним гаслом, ми відверто віримо, що добро - потужна рушійна сила, яка дарує надію.  Радості  та міцного здоров'я, вам друзі!  А діткам бажаємо цікавих відкриттів, нових друзів та благополуччя у родинах. 

 

Читайте також:

28 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти