Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі – святкове дійство за участю вихованців ГО «Реабілітаційний центр»

У Ковелі – святкове дійство за участю вихованців ГО «Реабілітаційний центр»

До 30-річчя Незалежності України ГО «Реабілітаційний центр» підготувала святкову концертну програму за участі своїх вихованців та волонтерів.
На це дійство зібралося чимало друзів організації, серед них –  міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, заступник міського голови Наталія Маленицька.
Усі, хто був присутній в залі, зрозуміли, як серйозно готувались артисти.  Педагог, волонтер Людмила Лимар ретельно продумувала кожен номер, підбирала репертуар. Вона навчила вихованців любити спів, зуміла викликати інтерес до музики.
 
Тож глядачі щиро аплодували в цей вечір Олександру Славікову, Валерії Жмуйді, Надії Федосюк,  Анастасії Валєрко,  Марії Дятел, Богдану Головію, Вікторії Йоц – Холодько, Ростиславу Джусу, Анні Федосюк, Олександру Максимчуку.
Вихованці «Реабілітаційного центру» представили різноманітні концертні номери, ділилися усмішками і талантом.
 
Для усіх  Центр - це їх другий дім, куди вони поспішають з радістю, відчувають себе комфортно й затишно. І якщо раніше сюди приходили тільки діти, то сьогодні організація – це гавань позитивних емоцій і для їх батьків, волонтерів.
Керівником організації є надзвичайна жінка, з великим серцем і сильним характером - Наталія Славікова, яка й ініціювала створення організації. Вона добре знає, що таке виховання дитини з особливими потребами. Коли її сину Сашку діагностували ДЦП, вона вирішила, що впорається сама й допоможе іншим.
Зі словами привітань та підтримки до присутніх звернулися міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталія Маленицька.  Вони подякували за неймовірну енергетику, душевність і доброту,  яку випромінювали  талановиті діти з особливими потребами.  
 

Читайте також:

27 серпня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти