Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Що варто знати при пошуку роботи і працевлаштуванні за кордоном

Що варто знати при пошуку роботи і працевлаштуванні за кордономПрацевлаштування за кордоном є однією із найбільш розповсюджених причин для міграції по всьому світу. Щороку тисячі людей із різною освітою та різними професіями вирушають в інші країни у пошуках робочого місця, вищого заробітку та кращих перспектив на майбутнє.
 
Історії успіху, результативної праці та реалізації мрій надихають на пошук роботи за кордоном. Водночас, попит на послуги з посередництва при працевлаштуванні за кордоном та недостатня поінформованість людей відкриває простір для розмаїття шахрайських схем, які не лише ошукують людей фінансово, але й несуть реальну загрозу потрапити в ситуацію експлуатації, яка є однією із форм торгівлі людьми. Саме тому на кожному етапі пошуку роботи за кордоном та працевлаштування наявність достатньої інформації про законодавство, візові регуляції, власні права за кордоном та правила безпеки стає такою ж необхідністю, як і наявність закордонного паспорта чи грошей на зворотній шлях.
 
Маєте труднощі з працевлаштування чи потрібна більш детальна інформація,звертайтесь до Ковельського міськрайонногоцентру зайнятості за адресою: м. Ковель, вул. Сагайдачного, 6а. Телефон для довідок: (03352)71139, 50199.
 
Наша команда за безпечну працю!
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості


 

Читайте також:

26 липня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти