Депутатська допомога

                             Депутатська допомога
                (кошти депутатського фонду)
 
Депутатський фонд Ковельської міської ради - це кошти бюджету міста Ковель, які спрямовуються на виконання звернень депутатів та доручень виборців для розв`язання життєво-важливих проблем міста. 
 
Метою Програми є оперативне та ефективне забезпечення активної участі депутатів міської ради у задоволенні нагальних потреб територіальної громади: виконання опоряджувальних, ремонтних та будівельних робіт, спрямованих на відновлення житлового фонду, благоустрою міста,  покращення матеріально-технічної бази та стану приміщень бюджетних установ, надання матеріальної допомоги виборцям та інше. 
Обсяг коштів на виконання на 2019 рік складає 1080,0 тис. грн. із розрахунку 30,0 тис. грн. на кожного депутата міської ради. 
        
Кошти депутатського фонду можуть бути спрямовані на: 
- проведення робіт по капітальному ремонту житлових будинків, ремонт покрівель, стінових огороджень, конструктивних елементів та під’їздів житлових будинків, а також елементів благоустрою, заміна інженерних комунікацій, придбання матеріалів для ремонту житлового фонду;
- надання матеріальної допомоги виборцям (допомога фізичним особам може надаватися для лікування та вирішення соціально-побутових проблем,  надається один раз на рік одному і тому ж отримувачу та одним депутатом в межах визначеної суми згідно помісячного плану асигнувань, доведеного головному розпоряднику коштів місцевого бюджету. Загальна сума допомоги виділеної протягом року не може перевищувати законодавчо визначений розмір мінімальної заробітної плати, який встановлено на 1 січня поточного року. );
- улаштування дитячих та спортивних майданчиків; 
- благоустрій парків, скверів, ремонт доріг, тротуарів, обрізка дерев, озеленення, освітлення вулиць та під’їздів;
- проведення в бюджетних установах міста поточних та капітальних ремонтів приміщень та покрівель, придбання меблів, матеріалів для ремонту, придбання інвентарю, покращення матеріально-технічної бази.
 
Забороняється використання коштів депутатського фонду на виборчі кампанії, підготовку виборів (упорядкування виборчих дільниць тощо), фінансування власних потреб депутата, його довірених осіб та на цілі, що прямо або опосередковано суперечать законодавству України.
 
Щоб отримати депутатську допомогу, мешканцям міста потрібно:
1. Зібрати весь пакет документів (для виділення одноразової матеріальної допомоги: заява на ім'я депутата (в довільній формі), копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, документи, що підтверджують необхідність надання допомоги (медична довідка або інші документи, які підтверджують необхідність виділення допомоги).
2. Записатися на прийом до депутата Ковельської міської ради, відповідно до графіка прийому (http://www.kovelrada.gov.ua/admission_schedule_voters_deputies_city_council.html ).
3. Звернутися з заявою і всіма необхідними документами безпосередньо до депутата Ковельської міської ради, депутат в свою чергу повинен підготувати депутатське звернення про виділення коштів або ж письмово відмовити заявнику у допомозі.
4. Отримати кошти, у разі їх виділення.
 
Ознайомитися з рішеннями міської ради щодо виділення матеріальної допомоги можна на офіційному сайті міської ради: 
№ 26/35 від 25.05.2017 р.  “Про Положення про порядок надання депутатами міської ради матеріальної допомоги” 
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти