Депутатська допомога

                             Депутатська допомога
                (кошти депутатського фонду)
 
Депутатський фонд Ковельської міської ради - це кошти бюджету міста Ковель, які спрямовуються на виконання звернень депутатів та доручень виборців для розв`язання життєво-важливих проблем міста. 
 
Метою Програми є оперативне та ефективне забезпечення активної участі депутатів міської ради у задоволенні нагальних потреб територіальної громади: виконання опоряджувальних, ремонтних та будівельних робіт, спрямованих на відновлення житлового фонду, благоустрою міста,  покращення матеріально-технічної бази та стану приміщень бюджетних установ, надання матеріальної допомоги виборцям та інше. 

Загальна сума коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги визначається у рішенні міської ради про міський бюджет на відповідний період та доповнень до нього.
        
Матеріальна допомога (далі - допомога) може надаватися фізичним особам особисто (допускається: батьки чи опікуни, дружина (чоловік)), які зареєстровані і постійно проживають в м. Ковелі, повнолітні діти.

Допомога фізичним особам може надаватися для лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

Допомога, надається один раз на рік одному і тому ж отримувачу та одним депутатом в межах визначеної суми згідно помісячного плану асигнувань, доведеного головному розпоряднику коштів місцевого бюджету і не може перевищувати законодавчо визначений розмір мінімальної заробітної плати, який встановлено на 1 січня поточного року.  

У разі, якщо загальна сума матеріальної допомоги особі, яку надають депутати перевищує 30 000 грн, рішення про надання наступної матеріальної допомоги цій особі погоджується з постійною депутатською комісією з питань освіти, культури, охорони здоров'я, материнства  і дитинства, соціального захисту  населення, спорту і фізичної культури, в справах сім'ї  і молоді та релігії.

Щоб отримати депутатську допомогу, мешканцям міста потрібно:

Звернутися із письмовою заявою безпосередньо до депутата міської ради на особистому прийомі.

До заяви додаються такі документи:

-Копія паспорта (1-2сторінки; за наявності другого фото сторінка з ним, а також зворотня;  якщо допомога на дітей, то сторінка “особливі відмітки”, де вписані діти; якщо допомога на чоловіка — сторінка “сімейний стан”; прописка).
- Копія картки фізичної особи — платника податків, де вказаний ідентифікаційний номер особи (при відсутності копія паспорту зі штампом про відсутність)
- Копія свідоцтва про народження дитини (за відсутності копії сторінки паспорту).
- Копія свідоцтва про шлюб (за відсутності копії сторінки паспорту).
- Документ, який підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі ( наявності).
- Для допомоги на лікування та реабілітацію — довідка, виписка з медичної картки, епікриз, тощо, де вказується діагноз та рекомендації щодо лікування.
- Інші документи (залежно від обставин, що склалися та які підтверджують необхідність виділення допомоги). 
- Довідка про відкриття карткового рахунку в установі банку або довідка за реквізитами (для поповнення карткового рахунку в банку) або картка реквізитів для проведення операції поповнення карткового рахунку.

Графік прийому громадян депутатами міської ради (http://www.kovelrada.gov.ua/admission_schedule_voters_deputies_city_council.html ).
 
 Рішення міської ради 
 №43/53  від 25.10.2018р “Про формування та використання коштів депутатського фонду на 2019-2021 роки” (скачати)
 № 59/5 від 28.11.2019 №«Про внесення змін в рішення міської ради від 25.10.2018р. №43/53 “Про формування та використання коштів депутатського фонду на 2019-2021 роки” (скачати)
 №59/6  від 28.11.2019  «Про Положення про порядок надання депутатами міської ради матеріальної допомоги" (скачати)
 № 63/57  від 27.02.2020  «Про внесення змін до Положення про порядок надання депутатами міської ради матеріальної допомоги". 
(скачати)
 
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти